4dimenisoN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dejan (DEBIL) Jorganovic

 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi
Dobrodošli na 4dimensioN™️ forum, želimo vam ugodan boravak !

 

 Skidanje admina igracu cArn

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Dejann

Dejann


Broj poruka : 16
Datum upisa : 16.01.2011
Godina : 30
Lokacija : Mrkonjic Grad

Skidanje admina igracu cArn Empty
PočaljiNaslov: Skidanje admina igracu cArn   Skidanje admina igracu cArn Icon_minitimeSub Feb 05, 2011 3:20 am

Igracu cArn molim da se skine admin zbog bezveznog bana koji sam dobio od njega.Koji ne koreketno i ne profesionalno obavlja svoju duznost koja mu je dodjeljenja.....Razlog bana je :Sto sam ga ubio u vrijeme kad nije drazo Awp u ruci.......Ne razumijem razlog......molim da ovome igracu se ukloni status admina jel je ocigledno nespospban za tu vrstu obaveze.........
I to se ne desava samo jednom.....tako redi uvjek...
Hvala
Nazad na vrh Ići dole
Gile




Broj poruka : 5
Datum upisa : 21.01.2011
Godina : 30
Lokacija : Republika Srpska

Skidanje admina igracu cArn Empty
PočaljiNaslov: Re: Skidanje admina igracu cArn   Skidanje admina igracu cArn Icon_minitimeSub Feb 05, 2011 3:25 am

Ovako:
Pod 1:nije caRn neko Lolisha
Pod2:nemoj da lazes ti roky, znas ti vrlo dobro zbog cega si dobio ban
Pod3:jesam te jednom upozorio nema SK, ti kazes ma boli me briga, zatim ti opet sk ja te kick ti ulazis i opet nista upozorio sam te jos jednom i jos jednom sam te kikovao pa si opet usao i rekao sam ti da cu te banovati a ti si rekao MA BOli me briga rad sta oces onda si ubio ovoga cim je krenula ruka znaci poslije 4,5 upozorenja dobio si ban na samo 5 minuta budi srecan sto te nisam cenzurisao...
Pod4:najvaznije puno seres roky...
Nazad na vrh Ići dole
.har1zma

.har1zma


Broj poruka : 44
Datum upisa : 16.01.2011
Lokacija : Mrkonjic Grad

Skidanje admina igracu cArn Empty
PočaljiNaslov: Re: Skidanje admina igracu cArn   Skidanje admina igracu cArn Icon_minitimeSub Feb 05, 2011 2:17 pm

Zahtijev od strane `Dejann` je odbijen. Jer je ubijao na SK a to se kaznjava BAN Wink
Nazad na vrh Ići dole
Gile




Broj poruka : 5
Datum upisa : 21.01.2011
Godina : 30
Lokacija : Republika Srpska

Skidanje admina igracu cArn Empty
PočaljiNaslov: Re: Skidanje admina igracu cArn   Skidanje admina igracu cArn Icon_minitimeSub Feb 05, 2011 6:10 pm

.har1zma ::
Zahtijev od strane `Dejann` je odbijen. Jer je ubijao na SK a to se kaznjava BAN Wink

Evo roki da nebude da ja izmisljam, NEMA SK!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Skidanje admina igracu cArn Empty
PočaljiNaslov: Re: Skidanje admina igracu cArn   Skidanje admina igracu cArn Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Skidanje admina igracu cArn
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Kokurs za admina!
» Lista Admina na CW serveru!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
4dimenisoN :: Ostale informacije :: Zahtjev za UNBAN-
Skoči na: